Netiketa aneb Pravidla publikování příspěvků

Protože chceme být seriózním webem, dovolujeme si stanovit několik pravidel publikování článků a příspěvků na www.nestrannehustopece.cz. Vážíme si toho, když je budete respektovat.

·         Podepisujte své články i přípěvky v diskuzi Vaším jménem a příjmením, pokud tak neučiníte, budou smazány. Ve svých příspěvcích neútočte na děti. Neužívejte vulgární výrazy a urážky, budou správcem webu mazány. Na našem webu nepublikujeme reklamu.

Texty publikované na tomto webu v diskuzích jsou názory občanů a my jako provozovatelé těchto stránek se s nimi nemusíme vždy ztotožnit. Přesto je ale nemažeme a jsou někdy cennou zpětnou vazbou i pro nás.

Diskuzní fórum

HAHAHA

HIHIHI 17.04.2019
Drahý HAHAHA, občané tu řece nejsou od toho, aby vymýšleli programy a cíle. Ty by měli mít lidé a strany které se uchází o řízení města ve volbách. Lidé tu pouze sdělují odpovědným osobám svoje názory a smíšení pocity. Nevím proč je urážíte z malosti. Zamyšlení nad tím zmatkem a protěžováním někoho nebo něčeho není od věci.

Úklid města

Lenka H. 14.04.2019
Dnes jsem se procházela po městě a to co jsem viděla byla hrůza. Všude na ulicích slušně řečeno nepořádek a hlavně psí trus. Paní starostko a pane místostarosto, když už ty davy turistů jsem zvete, jak všude o tom píšete, tak to město alespoň pořádně úkliďte, je to opravdu ostudné a podle mě je to základní věc vedeni města.

Skatepark

Musil 13.04.2019
Zdravím chtěl bych jen upozornit na to že ne všechny děti bavi fotbal a další sporty které jsou podporovaný už několik let. Co takový skatepark?který tam stojí už 20 let a je Furt stejný bez úprav a překážky jsou v dezolatnim stavu. Po ulici a silnici vidím mnoho děti co jezdí na skateboardech nebo kolobežkach a myslím si že by měli jezdit na svojich hřištích a ne na silnici. Místo podporováni všelijakých alkoholovych akci a sportu které podporujete několik let tak by jste mohli trochu rozšířit obzor. K těm alkoholovym akcím dáváte pak pěkný vzor dětem to aby děti místo sportu co je bavi začali chlastat už od 10 když to tak město podporuje.

Re: Skatepark

Katarina 16.04.2019
Mily pane,skatepark je v Hustopečích,dalsi az v Brne,Hodonine a v Breclave asi ani neni,mate pocit ze to co je tady je malo kdyz na 100 km ctverecnich nikdo jinej nema nic. Ubohy pokus, vy si rozsirte obzory

Re: Re: Skatepark

Vl. 16.04.2019
Ale pánovi šlo asi o to, že není v pěkném stavu, a ne, že tady není. Tak nevím, proč jste hned vybouchla. Je pravda, že není vůbec pěkný. A to kolem něj chodí tolik lidi na rybník, k mandlonim. Mělo by to aspoň trošku vypadat. A hlavně trošku se zaměřit na bezpečnost, já bych tam syna nepustil. Vše staré. Taky nechápu, proč se takové potřebné věci neopravují. Ale nepotřebné pořád. Vždyť se to mohlo udělat najednou s Pavučinou. A mimochodem, jak to vůbec vypadá s DDM? Už je hotovo?

Re: Re: Re: Skatepark

Tonda 16.04.2019
Pavučinu staví už jiná firma, má být prý dostavěno v létě. Samozřejmě, že se díky tomu stavba prodražila o několik milionů. A to je jen stavba, není v tom vybavení budovy, což spolkne další peníze. Skatepark by potřeboval dát do pořádku, od pořízení se na něj nesáhlo. A pomohlo by mu i přesunutí na jiné místo ve městě, protože je z ruky a moc lidí tam nechodí.

Re: Re: Skatepark

Ivana 17.04.2019
Paní Kataríno, přečtěte si ještě jednou příspěvek pana Musila a zjistíte, že pán ví, že v Hustopečích skatepark je.
Problém vidí v tom, že se skatepark je posledních 20 let bez úprav.

Re: Re: Skatepark

Musil 20.04.2019
Paní Katarino jestli se tak vůbec jmenujete. Ano vím že skateparky jsou v Brně a dal ale je to 25km a víc to máji děti a ostatni jezdit třeba obden takový dálky ?Když máme skatepark v Hustopečích.Šlo mi jen o to že tam stojí už několik let bez úprav a zasloužil by si opravu.Nehledě na to že třeba takový skateboarding má být 2020 na olympijskych hrách v Tokiu. Vidím že jsem se trefil do černého vy budete jedna z těch co podporuje jediný sport a nebo jste rádoby vinařka.. Ps. Taky nejezdite s každou blbosti k doktorovi do Brna ale jdete v Hustopečích.

Re: Re: Re: Skatepark

Tomáš T. 21.04.2019
Paní Katarína bude asi jedna z mála těch, co radši vidí město plné turistů a aut... a drobnosti pro místní občany ji nezajímají. Že by někdo ze strany Zdravé Hustopeče??

Skatepark na Pavučině

Petr Fridrich 17.04.2019
Přeji pěkný den diskutujícím, rád bych doupřesnil pár faktů a dodal pár informací ohledně skate parku.
Překážky pro in-line sporty a skate park byly dány do užívání k 30.6.2007 (tedy bude mít 12 let). Je pravdou, že řada překážek není již dobrém stavu, některé ve stavu k odpisu nebo k obnově, další překážky tam byly přineseny svévolně - tedy minimálně v rozporu s pravidly skate-parku (nelze přinést do areálu podomácku vyrobené překážky, které nesplňují atest pro veřejné užívání). Takové jsem nuceni odstranit za nepochopení jezdců, kteří takové překážky užívají. S panem Musilem jsem si dvakráte telefonoval a vyjasňovali si své pohledy na věc. Několik překážek je opravdu již nevhodných a nebezpečných, takové překážky jsou ohraničeny a budou demontovány (v nejbližší době), případně obnoveny vhodným povrchem nebo nahrazeny opravdu využívanými překážkami (nejlépe po diskuzi s uživateli - skate jezdci a oficiálními výrobci). Dnes už se na skate parky málo využívá plechu i málo trvanlivé překližky (v posledních letech je top povrch = skatesmart nebo celobetonové parky - který ovšem není levnou záležitostí a je nutné zvážit, na které překážky tento povrch instalovat, aby se překážka opravdu užívala (ledy nestojí, jak by se mohlo zdát, ale pomalu "driftují" = jednáme s dodavateli překážek).
V blízkém okolí jsou také tyto skate parky (ať už staršího data, repasované nebo nově zřízené): Mikulov, Břeclav, Brno, Hodonín, Velké Pavlovice ...
SKATE PARK RŮZNÝM UHLEM POHLEDU (vycházím z dotazů, připomínek, postřehů)
SKEJŤÁCI - "Proč nám chodí malé děti na překážky se klouzat, to je skate park!
MAMINKY S MALÝMI DĚTMI - "Skate park je pro všechny a děti milují klouzání na překážkách"
DALŠÍ MAMINKY S DĚTMI - "Tady by něco takového být vůbec nemělo"
KOLEMJDOUCÍ - "Skejťáci dělají akorát bordel, kouří, mluví sprostě, malují a sprejují na přilehlé budovy - zakázat"
RODIČE VETŠÍCH SKEJŤÁKŮ - "Je dobře, že ti naši mladí mají kam chodit, aspoň doma nečumí furt na PC"
Fridrich - "Jsem rád, že skate park je v Hustopečích a určitě má svoje příznivce, uživatele i podporovatele, stejně jako ty, kteří mu nakloněni nejsou. Určitě si zaslouží novější povrchy překážek z moderních, funkčních a bezpečnějších materiálů. Stejně tak jako si skate park zaslouží více uživatelů, kteří by si měli mezi sebou udělat jasno, co ještě ano a co je už za hranou - vzhledem k určitým pravidlům ať už psaným nebo nepsaným (bezpečnosti, ohleduplnosti a vzájemného respektu). Podporuji skate park a věřím, že vzájemná komunikace typu "fajn využíváme to tady a rádi si to tady uděláme pěkný - vede k něčemu víc, než jen ten udělal a on neudělal... Možná bych si jen přál slyšet raději z mnoha úst "Já jsem Hustopeče, co můžu pro toto město udělat já?"
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek